Projekt Bejčák

Projekt Bejčák

Internetový projekt Bejčák je partnerem projektu LUMAL.
Hledáte práci ? Nabízíme Vám širokou nabídku prací nejen přímo od zaměstnavatelů ve vašem regionů, ale i z úřadů práce. Pokud bydlíte na Slovensku nebo poblíž slovenských hranic, mohla by Vás zajímat nabídka práce na Slovensku nebo si můžete zkusit přivydělat pomocí domácí práce, neboli někdy nazývané práce na doma. Pokud máte pravidelný přístup k netu a pár minut denně času, můžete vyzkoušet přivýdělek pomocí internetu. Pro ty, kdo bydlí poblíž hranic s Polskem jsme připravili čerstvou pravidelně aktualizovanou nabídku práce v Polsku. Pro angličtináře nebo ty, kteří by se rádi v angličtině zdokonalili nabízíme seznam prací v Anglii - Jobs in England. Pre slovákov ponúkame veľké množstvo Domáce práce na Slovensku alebo ponuku práce z UPSVAR.
Další web je určen pro ty, kdo obchodují na burze cenných papírů nebo jiných světových akciových burzách. Všichni akciový hráči se zajímají jistě o vývoj kurzu české koruny a dalších světových měn. Na vývoj kurzu akcií a měn má velký vliv také vývoj kurzy ropy a naopak (a dalších komodit).
Sháníte nový LCD nebo plazmový televizor ? Rádi Vám nabídneme nejlevnější v našem rádci eshopů a vyhledavači nejnižších cen nejen elektroniky, šperků, ale i dalšího zboží.
Pro všechny, kdo cestují po české republice máme k dispozici Katalog ubytování v ČR, ve které si můžete vybírat z nabídky více než 6000 penzionů, hotelů a dalších ubytovacích zařízení. Poradíme Vám také levnou slušnou restauraci, kde se při vašich cestách můžete dobře a levně najíst. Vybírat můžete ze stovek restaurací, hospod, jídelen bufetů, pizzerií a dalších občerstvovacích zařízení. Pokud pojedete na Slovensko, nejezděte na slepo, poradíme Vám kde se tam ubytovat. K dispozici máme také ještě jeden katalog ubytování v ČR a další regionální katalogy při vašich cestách pro ubytování na Šumavě nebo v Jeseníkách. Určitě je dobré také vědět, jaké bude počasí, aby jste při vašich cestách měli co nejméně deště a hodně slunce. Cestujete rádi po České republice ? Potom Vám doporučujeme navštívit krásný český Zámek Sychrov poblíž města Turnov a také krásný pohádkový zámek Červená Lhota v jižních Čechách.
Fanoušci cyklistiky se každoročně těší na největší svátek tohoto sportu, slavný cyklistický závod Tour de France, který můžete sledovat online v našich live sportovních přenosech vždy po dobu tří týdnů v červenci. V zimě můžete zase sledovat světové poháry v lyžování a biatlonu a prakticky po celý rok máme pro vás připraveny stránky věnované tenisovým turnajům ATP a WTA a grandslamovým turnajům, jako je třeba Wimbledon nebo Rolland Garros v Paříži.
Filmové fanoušky určitě potěší seznam nový filmů, které přichází do našich kin. Kdo se radši dívá na filmy v televizi, jistě si nenechá ujít žádné novinky na DVD nebo blue-ray discích.
Potřebujete přilákat na váš web více návštěvníků ? Nabízíme Vám Výměnu odkazů nebo ikonek se všemi našemi weby, díky níž postoupíte výše ve vyhledávačích, jako jsou seznam.cz nebo Google.
Už jste pili opravdu dobrou čerstvou kávu ? Doporučujeme alespoň 1x vyzkoušet jednu z našich kvalitních značek.
Sháníte dům nebo byt poblíž Tábora ? Nabízíme Vám na prodej rodinný dům v Obratani, ve vesnici asi 25 km od Tábora, na hranici okresů Tábor a Pelhřimov.
Dosloužilo vaše staré video a vám zůstali nahrané videokazety s vašemi soukromými nahrávkami ? Videostudio Bejčák vám nabízí převod z VHS na DVD za velmi zajímavé ceny. Nemusíte vaše nahrávky vyhazovat.
Přemýšlíte o tom, že si pořídíte tetování na některou část vašeho těla ? Nechte se inspirovat v našem katalogu motivů a vzorů tetování.
Pro všechny ženy zase nabízíme pro nové gelové nehty inspiraci v podobě rozsáhlé fotogalerie gelových nehtů a obrázků na nehty.
Máte děti ? Vytiskněte jim některou z našich omalovánek a udělejte jim tím radost. Nabízíme mnoho témat, většinou z pohádek a večerníčků.
Rekonstruujete koupelnu nebo plánujete novou kuchyň, inspirujte se v našich katalozích firem Oresi, Hanák, Siko. Zajistíme Vám pro práci na vašem novém snu kvalitního malíře nebo natěrače a do koupelny obkladače pro pokládku dlažby nebo obkladů.
Věříte na konec světa v roce 2012 ? Koukněte se, jak si s tím poradili filmaři ve filmu 2012.