Projekt Roman

Projekt Roman

Internetový projekt Roman je partnerem projektu LUMAL.

Global Management Challenge

Business soutěží GMC se zabývá server o Global Management Challenge, na kterém se dočtete postřehy účastníků, komentáře k finálovým kolům, jak GMC probíhá, atd. Napsána byla týmem, který v roce 2011 dosáhl neuvěřitelného vítězství v ČR a následně v čínském Macau. Stránka má i svoji anglickou variantu o Global Management Challenge pro celý svět. Za pozornost stojí např. srovnání GMC se skutečným businessem, které ukazuje, v čem může být takové řízení virtuální firmy prospěšné. A pokud se GMC aktivně účastníte, nelze než doporučit další tipy a strategie týkající se Global Management Challenge - tj. GMCHelper. Na něm jsou k dostání různé produkty úspěšného týmu z ročníku 2010/2011 z Macau - reporty, analýzy, manuál a strategie. Nejefektivnější je přečíst si tipy zdarma a dále zakoupit reporty a manuál. K tipům je možné se přihlásit a nechat si je automaticky zasílat. Mezi nedávné úspěchy portálu patří například to, že "vychoval" vítěze v Portugalsku a probíhá i intenzivní spolupráce s dalšími zeměmi - Global Management Challenge Poland v polském jazyce a Global Management Challenge France ve francouzštině. A pokud vás soutěžení v počítači omrzí, stále se můžete vrátit ke sportu a navšítiv katalog, o kterém píšeme výše.

Přednášky a seminárky

Pro všechny, které zajímá ekonomie, management nebo finance je dobrým zdrojem informací Univerzita online. Portál je neustále aktualizován o další a další články a našel si už svojé stálé místo na internetu. Na jednom místě zde můžete najít online přednášky vytvářené studenty ekonomické fakulty Západočeské univerzity v Plzni. Přednášky se týkají podnikové ekonomiky, práva, kvantitativních metod a matematiky, nebo také marketingu a účetnictví. Vybere si opravdu každý.

RomanSterly.com je web, kde můžete najít zajímavé články o cestování, seminární práce online nebo akcie. Blog je nestuále dopisován a je plný aktuálních témat, ze kterých si vybere každý. Jeho autor je rovněž vítězem České republiky v mezinárodní soutěži ve strategickém managementu Global Management Challenge ČR.

Komentáře